35.0
Score

Fordelsaftale
35% rabat

Final Verdict

Hos Woodstein får du kreative byggesæt der hver måned sørger for både leg og læring. Vores byggesæt er aldrig de samme, og der er masser af sjov og læring for både børn og voksne. Med rabatten kan du få sendt dit første byggesæt til en fordelagtig pris, og hvis der allerede er en rabat gældende, får du 35% oveni!

Modtag kreative og lærerige byggesæt til børn

Få 35% hos Woodstein

Får kreativiteten til at lette. Hver måned modtager Woodsteins kunder en ny lærerig byggeoplevelse direkte ved døren. Byggesættene er lavet af bæredygtigt træ og er inspireret af læringstilgangen STEM, som står for Science, Technology, Engineering og Mathematics.

Woodstein ønsker med byggesættene at udvide børns forståelse og interesse for verden, som vi lever i. Med byggesættene følger en samlevejledning, men også et magasin med eksperimenter, videnskab og historier relateret til månedens projekt.

Woodstein er for børn imellem 8-12 års alderen, men du kan, i samarbejde med dit barn, faktisk lave de sjove samlesæt med børn helt ned til 4 års alderen. Og da boksene er sjove for både børn og voksne, kan det være en glimrende aktivitet at have sammen. 

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

Modtag kreative og lærerige byggesæt til børn

Få 35% hos Woodstein

Får kreativiteten til at lette. Hver måned modtager Woodsteins kunder en ny lærerig byggeoplevelse direkte ved døren. Byggesættene er lavet af bæredygtigt træ og er inspireret af læringstilgangen STEM, som står for Science, Technology, Engineering og Mathematics.

Woodstein ønsker med byggesættene at udvide børns forståelse og interesse for verden, som vi lever i. Med byggesættene følger en samlevejledning, men også et magasin med eksperimenter, videnskab og historier relateret til månedens projekt.

Woodstein er for børn imellem 8-12 års alderen, men du kan, i samarbejde med dit barn, faktisk lave de sjove samlesæt med børn helt ned til 4 års alderen. Og da boksene er sjove for både børn og voksne, kan det være en glimrende aktivitet at have sammen. 

Brug rabatkoden: KLUBLALA og få 35% rabat på dit køb
Rabatkoden gælder på 1. måned og gælder OGSÅ selvom der er andre aktive rabatter.

Modtag kreative og lærerige byggesæt til børn

Få 35% hos Woodstein

Får kreativiteten til at lette. Hver måned modtager Woodsteins kunder en ny lærerig byggeoplevelse direkte ved døren. Byggesættene er lavet af bæredygtigt træ og er inspireret af læringstilgangen STEM, som står for Science, Technology, Engineering og Mathematics.

Woodstein ønsker med byggesættene at udvide børns forståelse og interesse for verden, som vi lever i. Med byggesættene følger en samlevejledning, men også et magasin med eksperimenter, videnskab og historier relateret til månedens projekt.

Woodstein er for børn imellem 8-12 års alderen, men du kan, i samarbejde med dit barn, faktisk lave de sjove samlesæt med børn helt ned til 4 års alderen. Og da boksene er sjove for både børn og voksne, kan det være en glimrende aktivitet at have sammen. 

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

Modtag kreative og lærerige byggesæt til børn

Få 35% hos Woodstein

Får kreativiteten til at lette. Hver måned modtager Woodsteins kunder en ny lærerig byggeoplevelse direkte ved døren. Byggesættene er lavet af bæredygtigt træ og er inspireret af læringstilgangen STEM, som står for Science, Technology, Engineering og Mathematics.

Woodstein ønsker med byggesættene at udvide børns forståelse og interesse for verden, som vi lever i. Med byggesættene følger en samlevejledning, men også et magasin med eksperimenter, videnskab og historier relateret til månedens projekt.

Woodstein er for børn imellem 8-12 års alderen, men du kan, i samarbejde med dit barn, faktisk lave de sjove samlesæt med børn helt ned til 4 års alderen. Og da boksene er sjove for både børn og voksne, kan det være en glimrende aktivitet at have sammen. 

Brug rabatkoden: KLUBLALA og få 35% rabat på dit køb
Rabatkoden gælder på 1. måned og gælder OGSÅ selvom der er andre aktive rabatter.

Hvor mange byggesæt har Woodstein?

Woodstein har faktisk 13 forskellige byggesæt, der alle er sammensat af deres erfarne (og småskøre) ingenører.

Byg fx. din egen lava-lampe uden varme, en velfungerende vindmølle, test dine biologiske evner med et automatisk vandings-anlæg, eller byg din egen raket du efterfølgende kan fyre af! 🚀

Woodstein er spændende, lærerige og sjove videnskabelige byggesæt, der slår gnister i dit barns videnskabelige lyst.