20.0
 

Fordelsrabat
20% på alt

Samlede vurdering

Kugledyner har været kendt af terapeuter i et par årtier nu - men det er først for nyligt blevet populært. Populariteten kommer ikke som en stor overraskelse, kugledyner rapporteres nemlig til at reducere stress, angst og give en bedre kvalitet af søvn. Søvn er så vigtigt, og derfor synes vi at en fordelsaftale med SooSleep er en kanon tilføjelse - Særligt når rabatten er så god. Har du søvnproblemer, eller oplever du, at dit barns søvn kunne forbedres, så kan du prøve med en kugledyne. Vi håber at du synes rabatten er fed!

Kugledyner med 20% rabat til babyer, børn og voksne

Få 20% hos SooSleep

SooSleep skriver selv, at deres kugledyner hjælper op mod 92% af vores brugere med reduceret angst og stress, bedre søvnkvalitet og mere energi igennem dagen.

Dynen er spækket med certifikater og økologi fra top til tå, så dit barn kan få sin optimale nattesøvn uden bekymringer for gener, allergi og lignende.

Vores erfaringer med kugledynerne er, at de virker hvis du føler du har et reelt søvnproblem. Så spørg dig selv, om du eller dit barn sover dårligt. Gør I det, så overvej om der er for varmt, for lyst, der er støj eller lugtgener. Er der ingen af dem du kan skrue på, så kan en kugledyne måske hjælpe. Rabatten giver 20%, og når en kugledyne ikke ligesom er billig, er det en sublim rabat til klubmedlemmer af KlubLala.

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

Kugledyner med 20% rabat til babyer, børn og voksne

Få 20% hos SooSleep

SooSleep skriver selv, at deres kugledyner hjælper op mod 92% af vores brugere med reduceret angst og stress, bedre søvnkvalitet og mere energi igennem dagen.

Dynen er spækket med certifikater og økologi fra top til tå, så dit barn kan få sin optimale nattesøvn uden bekymringer for gener, allergi og lignende.

Vores erfaringer med kugledynerne er, at de virker hvis du føler du har et reelt søvnproblem. Så spørg dig selv, om du eller dit barn sover dårligt. Gør I det, så overvej om der er for varmt, for lyst, der er støj eller lugtgener. Er der ingen af dem du kan skrue på, så kan en kugledyne måske hjælpe. Rabatten giver 20%, og når en kugledyne ikke ligesom er billig, er det en sublim rabat til klubmedlemmer af KlubLala.

Brug rabatkoden: PLUS20 og få 20% rabat på dit køb

Kugledyner med 20% rabat til babyer, børn og voksne

Få 20% hos SooSleep

SooSleep skriver selv, at deres kugledyner hjælper op mod 92% af vores brugere med reduceret angst og stress, bedre søvnkvalitet og mere energi igennem dagen.

Dynen er spækket med certifikater og økologi fra top til tå, så dit barn kan få sin optimale nattesøvn uden bekymringer for gener, allergi og lignende.

Vores erfaringer med kugledynerne er, at de virker hvis du føler du har et reelt søvnproblem. Så spørg dig selv, om du eller dit barn sover dårligt. Gør I det, så overvej om der er for varmt, for lyst, der er støj eller lugtgener. Er der ingen af dem du kan skrue på, så kan en kugledyne måske hjælpe. Rabatten giver 20%, og når en kugledyne ikke ligesom er billig, er det en sublim rabat til klubmedlemmer af KlubLala.

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

Kugledyner med 20% rabat til babyer, børn og voksne

Få 20% hos SooSleep

SooSleep skriver selv, at deres kugledyner hjælper op mod 92% af vores brugere med reduceret angst og stress, bedre søvnkvalitet og mere energi igennem dagen.

Dynen er spækket med certifikater og økologi fra top til tå, så dit barn kan få sin optimale nattesøvn uden bekymringer for gener, allergi og lignende.

Vores erfaringer med kugledynerne er, at de virker hvis du føler du har et reelt søvnproblem. Så spørg dig selv, om du eller dit barn sover dårligt. Gør I det, så overvej om der er for varmt, for lyst, der er støj eller lugtgener. Er der ingen af dem du kan skrue på, så kan en kugledyne måske hjælpe. Rabatten giver 20%, og når en kugledyne ikke ligesom er billig, er det en sublim rabat til klubmedlemmer af KlubLala.

Brug rabatkoden: PLUS20 og få 20% rabat på dit køb

En klækkelig rabat til SooSleep

Normalprisen på en kugledyne til babyer koster d.d. Normalpris: 1.295,00, hvor du med vores klubfordel sparer 20%, altså næsten 300 kr. på dit køb. Med en voksendyne sparer du næsten 400 kr. 

Meld dig ind i KlubLala nu og få din rabat: [passwordless-login]