30.0
Score

Fordelsaftale
30% rabat

Final Verdict

Årstiderne er dén type af måltidskasse der tænker allermest på bæredygtighed i vores opfattelse, og du får altid omkring 100% ren økologi. Det var derfor naturligt, at vi lavede en aftale med Årstiderne om en klubfordel til vores medlemmer. Her får du 30% rabat på den første kasse, som er en RIGTIG god rabat!

En økologisk og sund madfordel for hele familien

Få 30% på din første måltidskasse

Der er slet ikke nogen tvivl om, at vi er stor fan af Årstidernes måltidskasser. Deres fokus på bæredygtigt landbrug og økologiske fødevarer støtter vi 100%.

De er sandsynligvis ikke de billigste, men med Årstiderne ved du, at du får de bedste råvarer til dig – Og endnu vigtigere til dine børn. Det er et af de stærkeste argumenter for, at vælge Årstiderne – Udover madretterne selvfølgelig – Der i sig selv er simple og gode. 

Med vores rabataftale med Årstiderne får du 30% på din første måltidskasse. 

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

En økologisk og sund madfordel for hele familien

Få 30% på din første måltidskasse

Der er slet ikke nogen tvivl om, at vi er stor fan af Årstidernes måltidskasser. Deres fokus på bæredygtigt landbrug og økologiske fødevarer støtter vi 100%.

De er sandsynligvis ikke de billigste, men med Årstiderne ved du, at du får de bedste råvarer til dig – Og endnu vigtigere til dine børn. Det er et af de stærkeste argumenter for, at vælge Årstiderne – Udover madretterne selvfølgelig – Der i sig selv er simple og gode. 

Med vores rabataftale med Årstiderne får du 30% på din første måltidskasse. 

Brug rabatkoden: RABAT30 og få 30% rabat på din første måltidskasse

Gælder kun din første måltidskasse ved Årstiderne. 

En økologisk og sund madfordel for hele familien

Få 30% på din første måltidskasse

Der er slet ikke nogen tvivl om, at vi er stor fan af Årstidernes måltidskasser. Deres fokus på bæredygtigt landbrug og økologiske fødevarer støtter vi 100%.

De er sandsynligvis ikke de billigste, men med Årstiderne ved du, at du får de bedste råvarer til dig – Og endnu vigtigere til dine børn. Det er et af de stærkeste argumenter for, at vælge Årstiderne – Udover madretterne selvfølgelig – Der i sig selv er simple og gode. 

Med vores rabataftale med Årstiderne får du 30% på din første måltidskasse. 

Rabatten er en klubfordel. Bliv gratis medlem her:[passwordless-login]

En økologisk og sund madfordel for hele familien

Få 30% på din første måltidskasse

Der er slet ikke nogen tvivl om, at vi er stor fan af Årstidernes måltidskasser. Deres fokus på bæredygtigt landbrug og økologiske fødevarer støtter vi 100%.

De er sandsynligvis ikke de billigste, men med Årstiderne ved du, at du får de bedste råvarer til dig – Og endnu vigtigere til dine børn. Det er et af de stærkeste argumenter for, at vælge Årstiderne – Udover madretterne selvfølgelig – Der i sig selv er simple og gode. 

Med vores rabataftale med Årstiderne får du 30% på din første måltidskasse. 

Brug rabatkoden: RABAT30 og få 30% rabat på din første måltidskasse

Gælder kun din første måltidskasse ved Årstiderne. 

Er Årstidernes børnefamiliekasse god?

Deres børnefamiliekasse er uden sammenligning synes vi. Den er ofte simpel, retterne er super børnevenlige, og indbyder til deltagelse fra børnenes side dér hvor det er muligt.

Der er jo mange måltidskasser på markedet, og hvis du går op i økologi, og exceptionel kvalitet af dine råvarer, så står vi inde for Årstidernes måltidskasse. Derfor er vores samarbejdsaftale med dem så god 🙏🥩🥗